Close

Zvono na konferenciji u Osijeku

Predstavnici udruge Zvono sudjelovali su u Osijeku na konferenciji „ EU i osobe s invaliditetom; prilike i iskustva“. Na konferenciji u organizaciji Udruge paraplegičara i tetraplegičara Osječko baranjske županije prisutne su s temama upoznali Leko Sokolaj iz Hrvatskog saveza udruga invalida rada Zagreb, Gordana Stojanović iz Regionalne razvojne agencije Osječko baranjske županije – IPA IV Priprema za Europski Socijalni Fond, Mirjana Sudar, viši stručni savjetnik za zapošljavanje osoba s invaliditetom (Hrvatski zavod za zapošljavanje PU u Osijeku) i Manda Knežević iz Hrvatske udruge paraplegičara i tetraplegičara Zagreb.

Udrugu Zvono na ovoj je konferenciji predstavila predsjednica udruge, Mira Anić koja je prisutne upoznala s primjerima dobre prakse, a govorila je i o projektima koje udruga provodi. Po završetku konferencije, ponukani onime što su čuli tijekom predavanja, Zvono su posjetili Bjelovarsko – bilogorski dožupan Krešo Jelavić, dipl. ing. Marinko Bartulović voditelj Regionalne razvojne agencije te Iva Vatrov pročelnica za Europske integracije u Županiji.

Skip to content