Close

Zvono na jesenskim manifestacijama

U sklopu Vinkovačkih jeseni udruga „Zvono“ sudjelovala je na Etno reviji održanoj 13.rujna. Na reviji su se predstavili dizajneri koji su sudjelovali na natjecanju za Etno dizajn pod nazivom „Etno vikend u etno gradu“ koji se također održao u Vinkovcima, a na tom natjecanju predsjednica Udruge Mira Anić je osvojila 3 nagradu.
U organizaciji udruge Slap 20. i 21. rujna održao se Urban getaway festival Panona fest koji je nudio mogućnost urbanog bijega u skrivene ruralne kutke Slavonije putem nekoliko događanja koji su se simultano odvijati na različitim lokacijama, a s istim ciljem – promocijom ekoturističkih potencijala regije. Na festivalu je sudjelovala i udruga Zvono. Prvi dan udruga Zvono sudjelovala je na modno-scenskom događanju gdje su se predstaviti odjevne kolekcije iz pogona socijalnih poduzeća. Revija se održala u HNK- u u Osijeku, dok je drugi dan festivala udruga u Erdutu za sve sudionike pripremala tradicionalna jela.

Skip to content