Žonglerske radionice u Garaži

Svake subote u Klubu mladih Garaža održavaju se žonglerske radionice! Žonglerske radionice usmjerene su djeci i mladima, a kroz redovito vježbanje sudionicima je omogućeno savladati vještinu žongliranja koja donosi brojne prednosti. Žongliranje izgrađuje pozitivan stav kod djece, povećava koncentraciju, smanjuje agresivnost, poboljšava ravnotežu i razvija motoriku, razvija desnu polovicu mozga, pomaže postići bolje rezultate u učenju, omogućuje djeci da budu aktivna, povećava osjećaj za međusobno druženje.
Kroz radionice djeca i mladi upoznaju nove vršnjake, druže se, razmjenjuju iskustva i rade na razvoju svojih vještina.
Voditeljica radionice Barbara Đakovac tijekom radionice individualno se posvećuje svakom polazniku, prati pravilno izvođenje tehnike žongliranja. Tijekom radionica osim žongliranja sudionici su samostalno i izrađivali loptice za žongliranje, a vrijedno vježbaju i kod kuće.
Svi zainteresirani mogu se uvijek javiti u Klub mladih Garaža i pridružiti nam se subotom od 10.30 u prostorijama Kluba.