Close

ŽONGLERSKA RADIONICA U KLUBU MLADIH GARAŽA

U petak, 04.studenog 2016.godine održala se žonglerska radionica u organizaciji Kluba mladih Garaža pod vodstvom članice Kluba mladih Garaža Stelom Novak.

Cilj radionica je usmjeriti kreativnu energiju djece i mladih koji imaju interes za ulični performans. Upoznati ih s različitim tehnikama žongliranja i sa različitim žonglerskim rekvizitima.

Sudionici su tijekom radionice bili upoznati s osnovama žongliranja, te su nastavili s vježbanjem do sada naučenih vještina. U rad se uključuju i novi sudionici. Napredni sudionici podučavaju nove sudionike sa do sada naučenim vještinama.

Radionica se pokazala uspješnom i veselimo se novim terminima radionica koje ćemo održavati jednom mjesečno, ali i češće. Imamo u planu i posjet članovima Udruge Zvono kojima ćemo prikazati tehnike žongliranja prilagođeno njihovim mogućnostima.

🙂

Skip to content