Close

Zaposlenici Udruge Zvono sudjelovali na YINTRO treningu

U razdoblju od 08.-12.02.2016.godine zaposlenici Udruge Zvono (predstavnici Kluba mladih Garaža i Lokalnog volonterskog centra Belišće) sudjelovali su na treningu koji se odvijao u Osijeku, po programu ERYICA-e (European Youth Information and Xouncelling Agency) nakon kojeg su sudionici dobili ERYICA-in certifikat.

Ovaj petodnevni trening YINTRO (Youth information training) kojeg je organizirao Regionalni info-centar za mlade namijenjen je djelatnicima u radu na informiranju mladih i onih koji se žele ozbiljno time baviti.

Na edukaciji se govorilo o ključnim pojmovima, povijesnom razvoju informativnog rada s mladima, načelima i principima, razlike između podatka, informacije i znanja. Trening je bio usmjeren na upoznavanju potreba mladih ljudi, te kako što kvalitetnije prenijeti informacije do krajnjeg korisnika.

Skip to content