Close

Zaposlenici udruge Zvono na edukaciji

U četvrtak 22.listopada 2015. godine u prostorijama Lokalnog volonterskog centra Zvono, zajedno sa još 30 predstavnika različitih udruga sa područja grada Belišća, zaposlenice Udruge djece i mladih s poteškoćama u razvoju Zvono sudjelovale su na edukaciji (radionici) o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija.

Edukaciju (sufinanciranu od strane grada Belišća) o Zakonu o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija organizirala je Udruga računovođa i financijskih djelatnika.
Sudionici edukacije bili su upoznati sa Zakonom o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija te o mogućnosti oporezivih i neoporezivih isplata te o tome tko je obveznik jednostavnog, a tko obveznik vođenja dvojnog knjigovodstvo.

Predavanje su održale Višnja Mihaljević i Marija Pavošević, članice URFD Valpovštine, a nakon predavanja uslijedila je prigodna zakuska, te druženje i razmjena iskustva svih sudionika edukacije.

Skip to content