Close

Započeo program osposobljavanja ciljanih skupina kroz projekt "Zaželi bolje!"

Udruga djece i mladih s poteškoćama u razvoju Zvono započela je s provedbom projekta “Zaželi bolje!” u sklopu Poziva Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II”. Projekt je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda, traje 18 mjeseci, dok zapošljavanje žena i pružanje mjesečne usluge krajnjim korisnima traje 12 mjeseci. Ukupna vrijednost projekta je 460.950,00 kuna. Partneri na projektu su Centar za socijalnu skrb Valpovo, Grad Beli Manastir i Hrvatski zavod za zapošljavanje PU Osijek.

U projektu je planirano osposobljavanje i obrazovanje žena u svrhu jačanja njihovih kapaciteta. Kako bi usluga bila kvalitetnija i žene bile spremne za rad, započeli smo projekt s osposobljavanjem i obrazovanjem nakon čega krećemo sa zapošljavanjem. Polaznice programa osposobljavanja su zadovoljne naučenim i stečeno znanje primijenit će u svom radu.

Skip to content