Close

Započela aktivnost pomoći u učenju

Tijekom studenog u prostorijama Lokalnog volonterskog centra Zvono volonteri su započeli s aktivnosti pomoći u učenju za učenike osnovnih škola.

Volonteri LVC-a Zvono pružaju besplatnu pomoć u učenju za učenike osnovnih škola, pomažu im u pisanju zadaća, učenju, vježbanju i ponavljanju. Učenici i volonteri zajedničkim snagama svladavaju gradivo, a osim toga nađu vremena i za druženje i razgovor. Volonteri pomažu učenicima da uče na učinkovitiji način, potiču ih na samostalnost, pomažu im u organizaciji vremena za učenje te ih motiviraju za učenje. Volonteri učenike upoznaju i s različitim strategijama učenja koje im pomažu u razvoju samokontrole te im pomažu u organizaciji samostalnog učenja.

I učenici i volonteri još uvijek se mogu uključiti!

Skip to content