Vrijedne ruke naših članova!

Udruga Zvono kroz svoja programska područja provodi aktivnosti s ciljem poboljšanja kvalitete življenja osoba s invaliditetom:

1. Organiziranje poludnevnog boravka i škole samostalnog stanovanja
  2. Organiziranje kreativno – terapijskih radionica
  3. Organiziranje Radno – okupacijske radionice za osobe s invaliditetom s ciljem poboljšanja njihovih vještina za zapošljavanje
  4. Organizacija manifestacija s ciljem integracije mladih s invaliditetom u život lokalne zajednice

Članovi udruge Zvono uključeni u rad Radno-okupacijske radionice svakodnevno sudjeluju u radionicama s ciljem poboljšanja kvalitete življenja.

Vrijedne ruke naših članova uz asistenciju zaposlenika i volontera Udruge Zvono u zimskom periodu borave u prostorijama Udruge i uče različite poslove (štrikanje, tkanje i sl.), a kako oni to zapravo rade možete vidjeti na fotografijama facebook stranice Udruge Zvono.