Close

Volonteri Zvona na edukaciji Projektni ciklus

„Operativna grupa za zapošljavanje mladih“ projekt je kojeg provodi PRONI Centar za socijalno podučavanje u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Područnim službama u Osijeku, Vukovaru, Sisku i Volonterskim centrom Osijek, a financiran je od strane EU kroz program „Mladi na tržištu rada u okviru IPA IV komponenta. Cilj projekta je povećati razinu zapošljivosti nezaposlenih mladih i onih koji prvi puta traže posao u Osječko – baranjskoj, Vukovarsko – srijemskoj i Sisačko – moslavačkoj županiji kako bi kroz stjecanje dodatnih znanja i vještina dobili priliku za lakši ulazak na tržište rada. Pri tome se koriste inovativne metode informiranja, savjetovanja, posebno kreirani treninzi, te pružanje i promoviranje radnog iskustva izvan redovnog zaposlenja. U jednu od aktivnosti ovog projekta „Upravljanje projektnim ciklusom“ uključena su i četiri volontera udruge „Zvono“. Polaznici ovog tečaja, steći će osnovna znanja o planiranju i provođenju projekta.

<strong>Tečaj započinje 5. prosinca u Info centru za mlade Osijek, a polaznici će dobiti pisanu potvrdu. </strong>

Skip to content