Close

Vježbe za predstavu u sklopu projekta „Mi svijetlimo“

Od 1.  listopada 2015. godine, Udruga Zvono u suradnji sa Glazbenom školom Belišće provodi projekt „Mi svijetlimo“, u sklopu kojeg radimo na predstavi sa osnovnoškolskom djecom iz Belišća i Valpova. Uvježbavanje songova odvija se sa suradnicama iz Glazbene škole, a djelatnice plesnog studija SHINE iz Osijeka, sa glumicom Jasnom Komendanović, zaslužne su za uvježbavanje glumačkih i plesnih scena.

U planu je da se predstava prikaže u mjesecu svibnju ove godine, i to u Belišću, Valpovu i nekima od područnih škola. Nastup će prenositi poruku zajedništva, tolerancije i uvažavanja različitosti.

 

Ovu subotu vježbe za predstavu održavale su se u belišćanskom kazalištu.

Vesela ekipa uvježbavala je songove, glumačke scene i plesne koreografije!

 

Projekt „Mi svijetlimo“ financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa.

Skip to content