Close

Udruga Zvono započinje s provedbom projekta „Zaželi bolje!“

Udruga Zvono u partnerstvu s Centrom za socijalnu skrb Valpovo, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje PU Osijek i Gradom Beli Manastir počinje s provedbom projekta „Zaželi bolje!“. Projekt se provodi u okviru programa Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., a odobren je u sklopu Poziva na dostavu projektnih prijedloga “Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II” Ministarstva rada i mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike.

NOSITELJ PROJEKTA: Udruga djece i mladih s poteškoćama u razvoju Zvono
PARTNERI: Centar za socijalnu skrb Valpovo, Hrvatski zavod za zapošljavanje PU Osijek, Grad Beli Manastir
VRIJEME PROVEDBE: 01.08.2020. – 01.02.2022.
UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 460.950,00 HRK
IZNOS EU POTPORE: 460.950,00 HRK

CILJ PROJEKTA: Olakšati pristup tržištu rada za 5 pripadnica ranjivih skupina na području djelovanja udruge Zvono, Grada Belog Manastira i prigradskih naselja unaprjeđenjem njihovih radnih potencijala i zapošljavanjem u lokalnoj zajednici za brigu o 30 krajnjih korisnika

Opći cilj Poziva je omogućiti pristup zapošljavanju i tržištu rada ženama pripadnicama ranjivih skupina s naglaskom na teško dostupna, ruralna područja i otoke.
Specifični cilj Poziva je osnažiti i unaprijediti radni potencijal teže zapošljivih žena i žena s nižom razinom obrazovanja zapošljavanjem u lokalnoj zajednici, koje će ublažiti posljedice njihove nezaposlenosti i rizika od siromaštva te ujedno potaknuti socijalnu uključenost i povećati razinu kvalitete života krajnjih korisnika.

Više informacija o projektu moguće je dobiti telefonskim putem 031/662-535 i na mail udruge zvono@os.t-com.hr .

Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge Zvono.

 

Skip to content