Close

Udruga Zvono u Požegi

U petak, 3. veljače predstavnice udruge Zvono i Lokalnog volonterskog centra Zvono posjetile su buduće partnere u Požegi.

Udruga Zvono priprema se za otvaran je ureda u Požegi te za provedbu programa jačanja demokratizacije i razvoja civilnog društva i to na području Požeško – slavonske županije. Predstavnice udruge Zvono posjetile su udrugu Oppidum koja se intenzivno bavi razvojem programa za mlade te razvojem volonterstva na području grada Požege.

Kroz suradnju s udrugom Oppidum, udruga Zvono planira provedbu radionica i edukacija usmjerenih mladima i razvoju volonterstva na području Požeško – slavonske županije. Osim toga, aktivnosti udruge Zvono u Požegi bit će usmjerene jačanju kapaciteta organizacija civilnog društva. Lokalni volonterski centra udruge Zvono i udruge Oppidum također će ostvariti suradnju kroz razvoj volonterskih programa u osnovnim školama, srednjim školama, ali i u organizacijama civilnog društva.

Na sastanku su dogovorene prve aktivnosti te skori ponovni susret dviju udruga.

Skip to content