Close

Udruga Zvono u knjižnici

Gradska knjižnica i čitaonica Belišće i ovu godinu nastavlja dobru suradnju s Klubom samozastupnika udruge Zvono iz Belišća. U četvrtak, 16. siječnja 2014. godine, održana je nova aktivnost u knjižnici, u sklopu projekta „Dan za knjižnicu“, započetog prošle godine.

Knjižnicu je posjetilo dvadesetak članova udruge Zvono s volonterima i Božicom Šomođi, koja radi kao odgojiteljica pri udruzi. Ovaj put, uz dogovor s Martinom Kaluđer, predsjednicom Kluba samozastupnika, u knjižnici su organizirali prikazivanje crtanog filma pod nazivom Moj mali planet. Publika je odlično prihvatila film koji govori o zaštiti čovjekove okoline i važnosti očuvanja prirode te čak i zapjevali. Da bi ugođaj bio potpun, knjižničarke su pripremile kokice koje su ugodno iznenadile sve gledatelje. Osim ove aktivnosti, knjižničarke Vlasta i Jasna, pripravnica knjižničarka Jelena te pomoćna knjižničarka Jasna planiraju još puno aktivnosti i radionica koje će se provoditi u knjižnici, ali i u prostoru udruge Zvono.

Skip to content