Close

Udruga Jaglac obilježila Međunarodni dan osoba s invaliditetom i Međunarodni dan volontera

Udruga Jaglac iz Orahovice Svečano je obilježila Međunarodni dan osoba s invaliditetom i Međunarodni dan volontera organizacijom priredbe. Priredba je održana 04.12.2015. u 16:00 sati, u Hrvatskom domu kulture u Čačincima, gdje su članovi Kluba Jaglac i osobe s invaliditetom izveli predstavu „Priče iz Kockograda“.  Nakon toga slijedilo je  predstavljanje rada Udruge Jaglac, zahvala volonterima i donatorima. Voditeljica projekta Jasna Petrović je predstavila projekt i SOS-NET u čijoj provedbi Udruga „Jaglac sudjeluje kao partner. Također je predstavljena i novoosnovana Mreža pružatelja socijalnih usluga SOS-NET te najavljeno pokretanje web portala putem kojega će biti organizirana Internet burza socijalnih usluga za područje pet slavonskih županija.

Skip to content