Close

Turbina – turbo tribina: Svjetsko civilno društvo: Aktivizam i administracija

U subotu, 1.7.2023., u 19 sati, taman prije nego zaboravite na sve, dođite se konstruktivno pobuniti u super društvu na prvoj od serije tribina Svjetsko civilno društvo: Aktivizam i administracija.

Svatko tko od samih riječi “aktivizam” i “administracija” ima potrebu za profesionalnom pomoći, realno treba doći na tribinu na kojoj pričaju Arne Disch iz Norveškog Scanteama, Vesna Vuković iz BLOK-a i Josip Miličević iz Mreže Mladih Hrvatske. Tema: administrativne zapreke radu ngo-a. Lokalni primjeri, svjetski kontekst. Rasprava će biti na engleskom jeziku, ali na bilo kojem jeziku se uključite pitanjima na terasi Močvare.

Gosti: Arne Disch (Norveška), Vesna Vuković (Zagreb), Josip Miličević (Zagreb)
Moderator: Leonard Jurić (Zagreb)

#acfcroatia #acfhrvatska #acfprojekti #prongo

Skip to content