Close

Tribina “Odseliti se ili ne”

Klub mladih Garaža u utorak, 23. veljače s početkom u 18.00 sati održat će javnu tribinu pod nazivom “Odseliti se ili ne?”.

Zabrinjavajući trend u Hrvatskoj posljednjih nekoliko godina je sigurno velik broj mladih koji odluče napustiti zemlju u potrazi za boljim životom i budućnošću. U Slavoniji je taj problem proteklih godina posebno izražen iako nema sigurnih podataka o točnom broju.

Cilj ove javne tribine je potaknuti raspravu i dati svima priliku da izraze svoje mišljenje o odlasku mladih iz Hrvatske. Gosti tribine su učenici Srednje škole Valpovo i profesor sociologije Krunoslav Vukelić.

Klub mladih Garaža se nalazi na adresi Radnička 14 u Belišću (prostorije stare gradske knjižnice), u sklopu Lokalnog volonterskog centra Zvono.

Skip to content