Close

Tjedan EU fondova

Od 7. do 11. ožujka u Zagrebu je održan “Tjedan EU fonodova”, informativno – edukativni događaj u organizaciji Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije. Cilj organizacije ovog događanja bio je upoznati širu javnost i potencijalne korisnike s mogućnošću korištenja euroskih strukturnih i investicijskih fondova.

Predstavnice udruge Zvono i mreže SOS – NET sudjelovale su na četvrtom danu “Tjedna EU fondova” te se upoznale s planiranim natječajima u 2016. godini. Tijekom četvrtog dana, Ministarstvo rada i mirovinskog sustava predstavilo je pozive za dodjelu bespovratnih sredstava u okviru Europskog socijalnog fonda.

Sudionici su imali priliku upoznati se s natječajima iz područja kulture, zdravlja, socijalne uključenosti, socijalne skrbi, turizma, obrazovanja, zapošljavanja te volonterizma.

Skip to content