Close

Susret udruga u Dalju

U okviru EU projekta Udruge „Breza“ pod nazivom „Mjesto za mene“ (IPA 2009 – Razvoj inovativnih socijalnih usluga) i u suradnji s njihovim inozemnim partnerom iz Njemačke (AgapediaStiftung iz Esslingena) organiziran je zajednički susret svih udruga s područja Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije, na kojem je sudjelovala i Udruga „Zvono“. Edukativni i međunarodni susret održan je 8. lipnja 2013. godine u Dalju i u Erdutu. Cilj susreta bio je upoznati se s postojećim programima nekih od udruga koje razvijaju inovativne socijalne usluge (stari, mladi, djeca s posebnim potrebama), ali i upoznati se s modelima razvoja socijalnih usluga koje postoje u Njemačkoj, Rumunjskoj i Bugarskoj. Osim što će udruge imati priliku povezati se i upoznati bolje na regionalnoj i Europskoj razini, ujedno će moći zajednički osmišljavati mogućnosti suradnje i partnerstva u okviru Europskog socijalnog fonda koji se otvara kao mogućnost već ove godine.

Skip to content