Close

Strukturirani dijalog s mladima – regionalne konzultacije u Osijeku

U petak, 10. lipnja 2016. u Osijeku predstavnice udruge Zvono i Lokalnog volonterskog centra Zvono sudjelovale su na Regionalnim konzultacijama u sklopu Strukturiranog dijaloga s mladima. Aktivnost je organizirao PRONI Centar za socijalno podučavanje, a na konzultacijama su sudjelovali mladi i donositelji odluka iz pet slavonskih županija.

Tema ovog Strukturiranog dijaloga bila je: „Omogućimo svim mladim ljudima da sudjeluju u raznolikoj, povezanoj i uključivoj Europi. Spremni za život, spremni za društvo“, a mladi i donositelji odluka su imali priliku izreći svoje mišljenje, stavove i iskustva vezana uz uključivanje mladih u različite aspekte u društvu te dati prijedloge i smjernice za poboljšanje statusa mladih u Hrvatskoj.

Skip to content