Close

Završna radionica Step in projekta

27. lipnja 2016. godine uz jako dobru suradnju udruge Zvono i svih poslodavaca koji su se uključili u provedbu projekta Step in-a 30 korisnika sa 6 radnih asistenata završilo je šestomjesečnu volontersku praksu uz podršku.Korisnici su zadnji dan sudjelovanja u projektu proveli na završnoj radionici sa svojim voditeljima, radnim asistentima i roditeljima gledajući film koji je snimljen o njihovoj praksi uz podršku kod poslodavaca.
Ovaj projekt uvelike je osnažio korisnike i razvio kompetencije koje su potrebne za otvoreno tržište rada također je osvijestio poslodavce o mogućnostima zapošljavanja osoba sa invaliditetom.
Zahvaljujemo se svima na suradnji i pruženim mogućnostima.
Zahvaljujemo medijima koji su pratili cijelu provedbu projekta STEP IN.

Tim STEP IN-a

Skip to content