Close

Step in-17.dan projekta

U sklopu Projekta Step in 14.03. održana je 17. radionica na temu tolerancije. Na radionici su sudjelovali korisnici projekta, radni asistenti i volonteri. Cilj radionice bio je naučiti što je tolerancija i kako biti tolerantniji jedni prema drugima. Radionicu je osmislila i provela radna asistentica Andrea Breljak. Korisnici su na radionici radili razne vježbe s kojima su učili biti tolerantniji prema svojim prijateljima, radnim kolegama, radnim asistentima i drugima. Korisnicima se najviše svidjela vježba u kojoj su morali na ploču napisati razlike između žena i muškaraca. Tijekom ove vježbe vodila se žustra borba no nakon izlaganja razlika između spolova uvidjeli su da su to sve samo predrasude i da smo svi podjednako dobri ili loši u nečemu.

Zaključak radionice bio je da svi moramo raditi prvenstveno na svojoj toleranciji i da moramo tolerirati druge bez obzira na njihov spol, dob, boju kože ili nešto drugo.

Skip to content