Close

Radionice "ZAVOLONTIRAJ SE"

Lokalni volonterski centar Zvono u sklopu projekta “Puzzle Plus” koji financira Ministarstvo za demografiju, obitelj,, mlade i socijalnu politiku provodi aktivnosti usmjerene promoviranju volonterstva kod mladih.

Jedna od aktivnosti koje se provode u prvom dijelu projekta su “Zavolontiraj se” radionice za učenike osnovnih i srednjih škola. Tijekom prošlog tjedna provedene su tri radionice “Zavolontiraj se” za učenike osnovnih škola u Belišću, Valpovu i Ladimirevcima. Učenici su se na radionicama upoznali s pojmom volontiranja te s načinima uključivanja u školske volonterske klubove. 🙂 Na radionicama smo imali i pomoć naše vrijedne volonterke uključene u program inkluzivnog volontiranja.

Učenici su pažljivo slušali i vrijedno sudjelovali u svim aktivnostima!

Projekt “Puzzle plus” s provedbom je započeo 1.kolovoza 2016., a traje do 31. srpnja 2017.
Evo kako nam je bilo na radionicama!

Skip to content