Close

Radionice osnaživanja u Inkluzivnoj kući Zvono

U sklopu projekta „Mjesto za mene“ tijekom jeseni održane su radionice osnaživanja za osobe s invaliditetom. Ukupno 14 mladih s invaliditetom koji su uključeni u program prevencije institucionalizacije, u poludnevni boravak, radno-okupacijske aktivnosti i mladi s invaliditetom koji žive u samostalnoj stambenoj zajednici, sudjelovalo je na radionicama koje imaju za cilj osnažiti pojedince i povećati kvalitetu njihova života.

Radionice su doprinijele jačanju kompetencija za uključivanje u aktivnosti samozastupanja i samostalnog stanovanja, razvoju komunikacijskih vještina i osjećaja sigurnosti. U tome su im pomogli educirani stručnjaci i volonteri, svakodnevno uključeni u rad s mladima i osobama s teškoćama u razvoju.

Aktivnosti projekta financira Grad Belišće.

Skip to content