Close

Radionice na temu rada s mladima

U lipnju, dio tima Inkluzivne kuće Zvono sudjelovao je u šestodnevnom treningu u Pirovcu,na temu rada s mladima, u sklopu projekta „All about youth“ financiranog kroz program ERASMUS+ .

U Slavoniju smo se vratili puni dojmova i motivacije te smo nove metode i vještine koje smo naučili na treningu imali smo priliku predstaviti našim kolegama i članovima kroz radionice 25. i 26. srpnja.

Prvi dan smo pokazali nekoliko metoda energizera (vježbe ili igre podizanja energije) i  icebreakera (ledolomaci, vježbe upoznavanja). Ciljevi ovih metoda su podizanje energije, motivacija sudionika, međusobno upoznavanje.

Fokus drugog dana su bile vježbe komunikacije i teambuildinga. Kroz nekoliko različitih vježbi i igara radili smo na dobroj komunikaciji i timskom radu.

Za više informacija o PRONI Centru za socijalno podučavanje posjetite https://proni.hr/.

Za više informacija o projektu posjetite https://proni.hr/portfolio-items/all-about-youth/?portfolioID=1284.

Skip to content