Close

Radionica u poludnevnom boravku „Opasnosti na internetu“

I ovoga mjeseca nastavljamo s aktivnostima medijske pismenosti u poludnevnom boravku. U srijedu, 09. studenog 2022. godine održana je radionica u poludnevnom boravku u Inkluzivnoj kući Zvono na temu „Opasnosti na internetu“.

Sudionici su naučili što je to opasnost na internetu te na koje sve opasnosti mogu naići. Kroz nekoliko kratkih priča o opasnostima na internetu naučili su što trebaju napraviti, kako se ponašati i kome se trebaju obratiti za pomoć.

Za kraj su u grupama izradili plakat gdje su napisali koje sve opasnosti na internetu postoje.

Sljedeća na redu je radionica na temu „Dobre navike korištenja interneta“.

Aktivnosti se provode u sklopu projekta Akademija medijske pismenosti

Projekt financira Europska unija, a provodi se uz pomoć Agencije za mobilnost i programe EU.

Skip to content