Close

Radionica u Klubu GARAŽA- tisak na majice

Klub mladih Garaža poziva sve zainteresirane mlade na radionicu izrade tiska na majice koja će se održati 18.03. u 19 sati u prostoru kluba.Cilj radionice je upoznati sve sudionike s tehnikom sitotiska i njezinim alternativnim metodama prilagođenim za kućne uvjete. Na radionici ćemo koristiti sitotisak kako bi napravili kreativan i kvalitetan tisak na majice. Sitotisak je najstarija tehnika tiska. Inače porijeklo vuče još iz davne Kine. Osim što je najstarija, tehnika je jedinstvena jer se može aplicirati na gotovo sve materijale.

Svi materijali za radionicu su osigurani i besplatni, ali vas molimo da s sobom ipak ponesete obični t-shirt na koji bi onda tiskali motiv.

Voditelj radionice je Bojan Molnar, fotograf i grafički dizajner.

Skip to content