Close

Radionica osnaživanja i brige o mentalnom zdravlju

U utorak 18. listopada 2022. godine održana je radionica u poludnevnom boravku u Inkluzivnoj kući Zvono na temu „Mentalno zdravlje“ – radionica osnaživanja i brige o mentalnom zdravlju. Na radionici su sudjelovale nezaposlene osobe s invaliditetom.

Sudionici radionice upoznali su se s pojmom zdravlja i mentalnog zdravlja te na koje načine mogu brinuti o svom zdravlju i mentalnom zdravlju. Cilj ove radionice bio je osvještavati, osnaživati i razvijati kompetencije OSI relevantne za osobni razvoj i zapošljivost.

Radionica je provedena u sklopu projekta Inklutour.

Projekt Inklutour započeo je 11. ožujka 2022. i provodit će se sve do 11. studenog 2023. godine. Projekt je financiran iz bespovratnih sredstava Europskog socijalnog fonda, temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, broj UP.02.2.2.17.0024 u sklopu Poziva ‘Poboljšanje pristupa ranjivih skupina tržištu rada u sektoru turizma i ugostiteljstva II.’, broj UP.02.2.2.17 u okviru Operativnog programa ‘Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Skip to content