Close

Promocija knjige "Svi smo dobro"

U zbirci priča “Svi smo dobro” autorice Ive Hlavač zrcali se život malog grada u kojem se naizgled malo toga događa, no ispod ustajale površine skrivene su priče u kojima se prelamaju životi likova, priče koje će katkad za druge ostati tajna, a katkad buknuti u različitim oblicima revolta, trenutačne pobude, ekscesa…

Predstavljanje ove zbirke priča održat će se u Klubu mladih Garaža u subotu, 22. listopada 2016. u 18 sati.
O autorici i njezinu djelu govorit će dr.sc. Dinko Župan, a tekstove iz priče interpretirat će Dunja Kučinac.

Prije predstavljanja zbirke priča održat će se predavanje o opusu Bob Dylana koji je dobitnik Nobelove nagrade za književnost. Bob Dylan nagrađen je za uvođenje novoga pjesničkoga izraza u američku književnost.

Svakako nam se priključite! Očekujemo vas! 🙂

Skip to content