Close

Projekt Bellbook inkubator

Završene su aktivnosti u sklopu projekta Bellbook inkubator koji financira Europska komisija kroz program Mladi na djelu, a provodi ga neformalna skupina “Bellbook” koja je formirana od korisnika, djelatnika i volontera udruge „Zvono“.Uspješno su odrađene radionice sa petnaest studentica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta tijekom srpnja, kolovoza i rujna.

Studentice su sudjelovale u radno – okupacijskim radionicama, vrtlarenju, tkanju, radionicama samostalnog stanovanja. U popodnevnom programu članovi kluba samozastupnika zajedno sa projektnim timom i studenticama su se bavili pitanjima zapošljivosti osoba s invaliditetom te su odradili simulacije zapošljavanja s deset osoba s poteškoćama u razvoju. U projektu su također bili uključeni i Baraber extreme team koji su organizirali vožnju kajakom na rijeci Dravi.

Skip to content