Close

Pripreme za Forest art

U utorak, 30.kolovoza 2016. godine održana je radionica izrade rekvizita za festival Forest art.

Na radionici smo izrađivali kreativne ukrase i instalacije koje će biti postavljene na dan Forest ART festivala koji se održava 10.09.2016 na Citadeli (kamp udruge Zvono).

Forest ART omogućuje mladim umjetnicima kreativno izražavanje, promoviranje, razmjenu znanja, ideja i iskustava. Umjetnici i kreativci imat će priliku predstaviti sebe kroz izlaganje svojih umjetničkih radova ili kroz izvedbu svojih radova pa će tako moći prezentirati svoja znanja i vještine te prikazati svoje skulpture, slike, grafike, instalacije, performanse i sve drugo što žele prikazati. Osim prezentacije svojih umjetničkih radova, mladi umjetnici moći će na festivalu sudjelovati i kao voditelji radionica, prema njihovim afinitetima i područjima djelovanja.

Skip to content