Close

Predstavnice LVC-a i udruge Zvono na edukaciji "Menadžment volontera"

Predstavnice Lokalnog volonterskog centra Zvono i udruge Zvono od 26. do 28. listopada sudjelovale su na edukaciji “Menadžment volontera”. Edukaciju je organizirao Volonterski centar Osijek kroz projekt “Volontiranje – prilika za nove kompetencije”.

Tijekom edukacije sudionici su radili na razvijanju vlastitih volonterskih programa te na vještinama vođenja volonterskih programa, a poseban je naglasak bio na inkluzivnim volonterskim programima. Organizacije uključene u ovaj projekt imale su priliku poboljšati svoje vještine rada s volonterima, vještine pronalaženja, nagrađivanja i supervizije volontera te su imali priliku međusobno razmijeniti iskustva.

Predstavnicima udruge Zvono i LVC-a ova je edukacija bila posebno zanimljiva upravo zbog uključivanja osoba s invaliditetom u volonterske programe.

Skip to content