Close

Predstavnica LVC-a Zvono na treningu BiTriMulti u Portugalu!

Predstavnica Lokalnog volonterskog centra Zvono od 9. do 13. svibnja sudjelovala je na treningu “BiTriMulti” u Portugalu koji je organizirala portugalska Agencija za mobilnost i programe EU, uz podršku nacionalnih agencija zemalja sudionica.
Cilj treninga bio je upoznati sudionike s programom Erasmus plus, s naglaskom na razmjene mladih. Na treningu je sudjelovalo 16 različitih zemalja s više od 30 predstavnika. Sudionici su se detaljno upoznali s ciljevima i temama Erasmus plus programa, a imali su priliku i raditi na vlastitim projektima u manjim grupama.
Tijekom treninga sudionici su imali priliku i razvijati međusobna partnerstva za buduće projekte i razmjene mladih.
Ovo iskustvo bilo je iznimno važno za udrugu Zvono koja kroz svoje programe organizira razmjene mladih i veliki naglasak stavlja na kvalitetu programa za mlade koje razvija kroz Klub mladih Garaža i Lokalni volonterski centar Zvono.

Skip to content