Posjet udruzi "Ozana"

Udruga „Zvono“ u travnju je posjetila udrugu „Ozana“ iz Zagreba. Udruga „Ozana“ je udruga sa socijalno-humanitarnim ciljevima osnovana u svrhu poboljšanja kvalitete života osoba s invaliditetom i njihovih obitelji. Trenutno skrbi o 10-ero djece predđkolske dobi s poteškoćama u razvoju, te 30-ero mladih i odraslih osoba s invaliditetom unutar Centra Ozana.

U programu za mlade i odrasle sve su aktivnosti usmejrene ka stjecanju različitih znanja i vještina kojima se podstiče razvoj socijalnih i psihofizičkih sposobnosti, te kreativno izražavanje svakog pojedinca obuhvaćenog programom kroz cijeli niz radionica kao što su radionice ručnog rada, radionice keramike, dramske, glazbene i plesne radionice…