Close

Podnošenje izvješća o organiziranom volontiranju za 2016. godinu

Dragi organizatori volontiranja!

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku poziva sve udruge, ustanove, zaklade i fundacije, neprofitne prave osobe, ali i državna tijela i jedinice lokalne i područne samouprave koje su tijekom 2016. godine bili organizatori volontiranja, da podnesu godišnje izvješće o organiziranom volontiranju.

Svaki organizator volontiranja dužan je dostaviti godišnje izvješće o volontiranju Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku kao tijelu nadležnom za praćenje provedbe Zakona o volonterstvu (NN 58/07, 22/13).

Rok za dostavu izvješća je 31. ožujak 2017., a izvještajno radoblje odnosi se na vrijeme između 1.siječnja i 31.prosinca 2016. godine.

Izvješće o volontiranju je moguće pronać na sljedećoj poveznici: : http://volonteri.mspm.hr/, a za sve nedoumice slobodno se obratite nekom od volonterskih centara!

 

 

Skip to content