Close

Pauza od digitalnog

Projekt “Pauza od digitalnog” provodi se od početka 2024. godine. U prvih šest mjeseci provedbe, održani su redovni sastanci s partnerima na kojima se dogovaralo o uključivanju sudionika, provedbi radionica i samom tijeku aktivnosti. Održana je jedna radionica za mlade u OŠ Ivana Kukuljevića Belišće o mentalnom zdravlju i nabavljena je oprema za radionice koje će se održavati tijekom drugih šest mjeseci provedbe.

U sljedećih par mjeseci planirano je osmišljavanje kampa za mlade i prezentiranju njihovih znanja i vještina stečenih na radionicama tradicijskih zanata.

Ovaj dokument izrađen je uz financijsku podršku Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade. Sadržaj ovog dokumenta u isključivoj je odgovornosti Inkluzivna kuća Zvono i ni pod kojim se uvjetima ne može smatrati kao odraz stajališta Središnjeg državnog ureda.

Skip to content