Close

Okrugli stol na temu „Uključivanje osoba s intelektualnim teškoćama u aktivnosti lokalne zajednice i briga za njihovo mentalno zdravlje“

Okrugli stol je namijenjen stručnjacima različitih profila, a prvenstveno: edukacijskim rehabilitatorima, psiholozima, psihijatrima, socijalnim radnicima i ostalim stručnjacima koji rade s osobama s intelektualnim teškoćama i koji žele podijeliti svoje iskustvo na području socijalnog uključivanja osoba s intelektualnim teškoćama u lokalnu zajednicu kroz njihov aktivni doprinos, kao i roditeljima osoba s intelektualnim teškoćama.

Organizator okruglog stola je Inkluzivna kuća Zvono, a sudjelovat će stručnjaci partnerske organizacije iz udruge Korablja unutar koje je osnovan multidisciplinarni tim za zaštitu mentalnog zdravlja osoba s intelektualnim teškoćama te stručnjaci s područja Valpovštine.

Sudjelovanje na okruglom stolu je besplatno za sve stručnjake, a broj mjesta je ograničen. Svi sudionici dobit će potvrdu o sudjelovanju.

Više informacija na: ivancica.bulut@gmail.com ili na 031 662 535.

 Prijave na: Ovdje 

Sažetak programa: SAŽETAK PROGRAMA OKRUGLOG STOLA

VRIJEME ODRŽAVANJA:  25. siječnja 2022., od 11:30 do  13:00 sati

MJESTO: Grad Belišće, Vijenac dr. Franje Tuđmana 1, 31551 Belišće – Velika vijećnica, prizemlje

ROK ZA PRIJAVU: PONEDJELJAK, 24. siječnja  2022. do 12 sati

 

Sudionici:

  • Ljilja Ivanković: mag. rehab. educ., voditeljica multidisciplinarnog tima za zaštitu mentalnog zdravlja osoba s intelektualnim teškoćama, Udruga Korablja
  • Miron Perić: oec., voditelj udruge Korablja
  • mr.spec. Tamara Kralj: klinički psiholog, član multidisciplinarnog tima za zaštitu mentalnog zdravlja osoba s intelektualnim teškoćama, Centar za rehabilitaciju Zagreb
  • Sanela Ruth Kolar, mag. rehab. educ., Udruga Korak Dalje
  • Tena Anić: mag. rehab. educ., stručna suradnica i voditeljica multidisciplinarnog tima, Inkluzivna kuća Zvono
  • Višnjica Jurlina, Centar za socijalnu skrb Valpovo
  • Roditelji djece s intelektualnim teškoćama
  • Moderator: Ivančica Bulut, mag. psych., stručna suradnica i voditeljica projekata, Inkluzivna kuća Zvono

Okrugli stol provodi se u sklopu projekta „Socijalno uključivanje odraslih osoba s intelektualnim teškoćama kroz njihov aktivni doprinos društvu“ kojeg financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj okruglog stola isključiva je odgovornost Inkluzivne kuće Zvono, Udruge Korablja i ostalih partnera projekta.

Skip to content