Close

ODRŽANA SKUPŠTINA UDRUGE ZVONO

U petak, 28. listopada 2016. godine održana je redovna godišnja skupština udruge Zvono u prostorijama Udruge.

Skupštinu je otvorila Mira Anić, predsjednica Udruge koja se sa par riječi obratila okupljenim članovima i predstavila dnevni red. Podnesen je Izvještaj o radu 2015. godine o realiziranim projektima u prošloj godini te o projektima i programima koji su u tijeku, te Izvješće o financijskom poslovanju Udruge. Također, sudionicima je prikazana dobivena licenca za pružanje socijalnih usluga (poludnevni boravak, individualne i grupne psiho-socijalne podrške u obitelji).

Nakon Skupštine održane su dvije radionice na temu neovisnog življenja. Prvu radionicu vodila je Anita Andrašek – Mihaljević, dok je drugu vodila Tena Anić. Na radionicama su sudjelovali korisnici Udruge Zvono i njihovi roditelji.

 

Skip to content