Close

Održana radionica izrade svijeća

U petak, 17. veljače u Klubu mladih Garaža održana je radionica izrade svijeća. Radionicu je vodila Lidija Lovrenčić Hosi koja je sudionicima prezentirala načine izrade svijeća te im pokazala proces izrade svijeća.  Sudionici su se upoznali s različitim tehnikama izrade svijeća te s načinima izrade mirisnih svijeća i svijeća u boji. Sudionici su se upoznali s procesima izrade ukrasnih svijeća te su se poigrali s kombinacijom mirisa i boja.

Radionica je održana u sklopu projekta Klub mladih Garaža, a koji financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Na radionici je sudjelovalo oko 15 sudionika, različite dobi, a svi su aktivno sudjelovali u izradi zanimljivih i mirisnih svijeća. Članovi Kluba mladih Garaža i u drugom dijelu veljače pripremaju zanimljive radionice, a planiramo i ponoviti radionicu izrade svijeća za sve oni koji se žele upoznati s tim procesom.

svijeće_2 svijeće_3

 

Skip to content