Close

ODRŽANA PLESNA RADIONICA

U četvrtak, 03. studenog 2016.godine u organizaciji Kluba mladih Garaža djeci osnovnoškolske dobi (viši razredi) omogućeno je druženje i održavanje plesne radionice.

Djeca radionicu provode sami prateći i učeći plesne korake sa Internetskih kanala koje pronađu u Klubu. Djeca i mladi uključeni u plesne radionice usvajaju razne plesne tehnike, upoznaju se s plesnom umjetnošću, stvaraju koreografije, kreativno izražavaju, uče osnove plesa i ritmike, rade razne vježbe za oblikovanje i koordinaciju tijela, razvijaju pozitivnu sliku o sebi, jačaju samopouzdanje.

Na radionici je sudjelovalo 5 mladih djevojaka koje su aktivne članice Kluba mladih Garaža, zajedno sa voditeljicom programa Klub mladih Garaža.

Radionica je uspješno provedena i djeca osnovnoškolske dobi najavili su svoj dolazak svaki tjedan, gdje će plesati, družiti se, stjecati nova iskustva i poznanstva.

Skip to content