Close

Održana izborna skupština udruge Zvono!

U utorak 11.06.2019. održana je Izborna skupština Udruge djece i mladih s poteškoćama u razvoju Zvono.
Program je službeno započeo u 13 sati. Skupštini su prisustvovali članovi Udruge i članovi njihovih obitelji i djelatnici udruge. Skupštinu je vodila predsjednica udruge Mira Anić. Prisutni su rad udruge mogli vidjeti i u pripremljenoj power point prezentaciji. Nakon što je prebrojavanjem broja prisutnih članova utvrđeno kako sjednici prisustvuje većina članova, kandidacijska komisija započela je izborni postupak. Tijekom skupštine za predsjednicu udruge izabrana je dosadašnja predsjednica udruge Mira Anić, a za tajnicu udruge Natalija Štepanko. U Upravni odbor izabrani su sljedeći članovi:
Mira Anić, Natalija Štepanko, Božica Šomođi, Tena Anić, Maja Kučera Špoljarić, Martina Kaluđer i Stjepan Adjić.

Nakon što je završio službeni dio programa, druženje s članovima i gostima udruge nastavilo se na Citadeli

Skip to content