Close

Održan 2. Forest art

Zahvaljujemo se svima na sudjelovanju, podršci i kreiranju na ovogodišnjem Forest ART-u!

Veliko hvala svim volonterima na izradi dekoracija, pripremama, vožnji, fotkanju, kuhanju, čišćenju ?
Hvala svim voditeljima radionica i izlagačima – Hvala Ivani na čijoj su radionici posebno uživali najmlađi, izradom origamija, kirigamija i igračaka od recikliranih materijala ? Hvala Udruzi Plantaža i Plesnom studiju Shine na kreativnom plesu i mandalama ? Hvala Ivi na kutku za čitanje i bookmarksima, Srđanu na slackline radionici, Zoranu na slici, Mor-u na graffitu, te našoj dragoj gošći Lei iz Rijeke na izradi murala ? Hvala žongleskoj ekipi i Ani za radionicu s glinom ?
Hvala ti Pepi na super ambijentu na brdu ? volimo tvoje instalacije i čarobne napitke ?
Hvala Andrei Kopi na predobrom dizajnu plakata i akreditacija
Hvala prijateljima Valpovčanima i Revolt DJ`s ekipi što su nas i ove godine podržali puštanjem opuštajuće glazbice i kuhanjem ?
Hvala ekipi na laganoj noćnoj svirci – Mayborne Hash, Tomislavu Špoljariću i Matiji Staniću ?
Hvala svima koji su donirali hranu i osvježenja prema svojim mogućnostima?
Hvala svim posjetiteljima, svima koji ste došli vidjeti o čemu se tu radi, koji ste kreirali, chillali, podržali…
Hvala na poticajima da se ova priča nastavi i još više proširi,
Veselimo se sljedećoj godini i nadamo se da ćemo biti još bolji, veći i jači?

 

Klub mladih Garaža po drugi puta organizirao je Forest ART Festival na Citadeli (kamp udruge Zvono, Belišće), manifestaciju koja okuplja mlade umjetnike i potiče kreativnost, stvaralaštvo i zajedničko druženje.

Festival omogućuje mladim umjetnicima kreativno izražavanje, promoviranje, razmjenu znanja, ideja i iskustava. Umjetnici i kreativci imaju priliku predstaviti sebe kroz izlaganje svojih umjetničkih radova ili kroz izvedbu svojih radova.

Skip to content