Obilježavanje Međunarodnog dana volontera i Međunarodnog dana osoba s invaliditetom!

Lokalni volonterski centar Zvono, udruga Zvono i Grad Belišće ove godine organiziraju tjedan aktivnosti povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera i povodom obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom.

Za sve organizatore volontiranja, volontere i sve zainteresirane građane pripremili smo brojne aktivnosti tijekom cijelog tjedna u razdoblju od 30. studenog do 4. prosinca 2015.

Ove godine Lokalni volonterski centar Zvono i Grad Belišće dodjeljuju 1. Volontersku nagradu i to u dvije kategorije:

• Volonter godine
  • Organizacija – primjer dobre prakse uključivanja volontera

Pozivamo Vas da se uključite u naše aktivnosti i zajedno s nama obilježite Međunarodni dan volontera i na taj način im zahvalite za njihov rad i trud u loklanoj zajednici.

Pozivamo Vas i da s nama obilježite i Međunarodni dan osoba s invaliditetom te na taj način date svoj doprinos razvoju inkluzije u našoj lokalnoj zajednici.

U nastavku prilažemo program događanja i molimo Vas da nam najavite svoj dolazak do 27. studenog 2015.

PROGRAM OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA VOLONTERA I MEĐUNARODNOG DANA OSOBA S INVALIDITETOM

PONEDJELJAK, 30. studeni 2015.

15.00 sati – radionica za volontere „TIMSKI RAD“

17.00 sati – radionica za volontere „PRUŽANJE POMOĆI U UČENJU“

UTORAK, 1. prosinac 2015.

10.00 sati – predavanje za organizatore volontiranja „UVOD U MANAGMENT VOLONTERA“

12.00 sati – predavanje za volontere i organizatore volontiranja „KOMPETENCIJE STEČENE VOLONTIRANJEM“

SRIJEDA, 2. prosinac 2015.

10.00 sati – sastanak sa osnovnoškolskim volonterkim klubovima

ČETVRTAK, 3. prosinac 2015.

Svečano obilježavanje Međunarodnog dana volontera

17.00 sati – projekcija filmova na temu volonterizma i osoba s invaliditetom

PETAK, 4. prosinac 2015.

11.00 sati – predstavljanje rada Lokalnog volonterskog centra

12.00 sati – svečano obilježavanje Međunarodnog dana volontera i dodjela 1. Volonterske nagrade grada Belišća

12.30 sati – zakuska

Veselimo se Vašem dolasku!