Close

Natječaj za dodjelu 2. Volonterske nagrade grada Belišća!

Grad Belišće i Lokalni volonterski centar Zvono povodom Međunarodnog dana volontera 5. prosinca 2016. objavljuju

NATJEČAJ ZA 2. VOLONTERSKU NAGRADU GRADA BELIŠĆA!

Lokalni volonterski centar Zvono i Grad Belišće pozivaju sve organizatore volontiranja – udruge, zaklade, ustanove i institucije da nominiraju kandidate za dodjelu prve godišnje volonterske nagrade grada Belišća i to su slijedećim kategorijama:

  1. Nagrada za volonterski angažman pojedinca: volonter godine
  2. Nagrada za organizaciju – primjer dobre prakse uključivanja volontera.
  3. Nagrada za školsko volontiranje – doprinos razvoju školskog volontiranja

 

Za volontera godine nominiraju se pojedinci, a nominiraju ih organizacije u kojima volonteri volontiraju najmanje godinu dana. Nagrada se dodjeljuje pojednicima koji su svojim volonterskim angažmanom doprinjeli razvoju zajednice i promovirali volonterstvo u svojoj lokalnoj zajednici sudjelujući u aktivnostima različitih organizacija.

Nagrada da primjer dobre prakse uključivanja volontera dodjeljuje se organizaciji koja u lokalnoj zajednici promovira volonterstvo i vrijednosti volonterstva. Organizacije se mogu prijaviti same ili ih mogu prijaviti druge organizacije.

Nagrada za školsko volontiranje dodjeljuje se osnovnim i srednjim školama koje razvijaju volonterske programe i promoviraju volonterstvo među učenicima. Nagrada vrednuje volonterski angažman učenika koji doprinosi razvoju lokalne zajednice.

 

Natječaj je otvoren do 28.studenog 2016.

 

Kriterije, ali i nominacijske obrasce možete preuzeti ovdje:

kriteriji-za-dodjelu-godisnje-volonterske-nagrade-2016-belisce

nominacijski-obrazac_primjer-dobre-prakse_2016

nominacijski-obrazac_skolsko-volontiranje_2016

nominacijski-obrazac_volonter-godine_2016

Skip to content