Close

NATJEČAJ ZA 1. VOLONTERSKU NAGRADU!

Grad Belišće i Lokalni volonterski centar Zvono povodom Međunarodnog dana volontera 5. prosinca 2015. objavljuju

NATJEČAJ ZA 1. VOLONTERSKU NAGRADU GRADA BELIŠĆA!

Lokalni volonterski centar Zvono i Grad Belišće pozivaju sve organizatore volontiranja – udruge, zaklade, ustanove i institucije da nominiraju kandidate za dodjelu prve godišnje volonterske nagrade grada Belišća i to su slijedeće dvije kategorije:

  1. Nagrada za volonterski angažman pojedinca: volonter godine
  2. Nagrada za organizaciju – primjer dobre prakse uključivanja volontera.

Za volontera godine nominiraju se pojedinci, a nominiraju ih organizacije u kojima volonteri volontiraju najmanje godinu dana. Nagrada se dodjeljuje pojednicima koji su svojim volonterskim angažmanom doprinjeli razvoju zajednice i promovirali volonterizam u svojoj lokalnoj zajednici sudjelujući u aktivnostima različitih organizacija.

Nagrada za primjer dobre prakse uključivanja volontera dodjeljuje se organizaciji koja u lokalnoj zajednici promovira volonterizam i vrijednosti volonterizma. Organizacije se mogu prijaviti same ili ih mogu prijaviti druge organizacije.

Natječaj je otvoren do 27.studenog 2015.

Kriteriji za dodjelu nagrade, kao i prijavni obrasci nalaze se u nastavku:

Kriteriji za dodjelu Godišnje volonterske nagrade – Belišće

Nominacijski obrazac_primjer dobre prakse

Nominacijski obrazac_volonter godine

Skip to content