Close

Nastavljamo s vježbama za predstavu u sklopu projekta „Mi svijetlimo“

Zadovoljni smo nakon proteklih radionica i održanih audicija, pošto su djeca kandidati pokazali ustrajnost i darovitost pri različitim radionicama i vježbama (glumačkim, plesnim, glazbenim, kreativnim i žonglerskim). Svi zainteresirani dobili su priliku za neku od uloga te će biti uključeni u daljnje vježbe za predstavu.

Djecu kandidate razvrstali smo prema glavnim ulogama (muška i ženska gl. uloga), sporednim ulogama (šminkerice, hip-hoperi, eko grupa, plesači, žongleri), statistima, te muzičarima za izvođenje instrumentalnih dijelova predstave.

Veselimo se daljnjoj suradnji, te radu na predstavi u kojoj ćemo zajedničkim radom objediniti glumu, glazbu, ples i žongliranje!

 

Ovo su neke od fotografija sa subotnjih glumačkih i žonglerskih vježba,

  1. siječnja 2016., Klub mladih „Garaža“:
Skip to content