Close

Nastavak Institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva

Udruga Zvono je 1. siječnja 2017. započela s provedbom trogodišnjeg programa koji financira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, a usmjeren je razvoju i stabilizaciji udruge.

Od 1. travnja 2017. udruga Zvono nastavlja s provedbom navedenog trogodišnjeg programa Institucionalne podrške koji financira Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva.

Nastavljamo s aktivnostima započetim u prvom razdoblju provedbe. Udruga Zvono kroz ured u Požegi radi na jačanju kapaciteta organizacija civilnoga društva na području tri slavonske županije. Ured u Požegi radi na prijenosu znanja udruge Zvono drugim OCD-ima te im se pruža podrška u menadžmentu njihovih organizacija. Okupili smo tim volontera koji radi na kreativnom razvoju lokalne zajednice te se radi na formiranju mreže podrške.

Skip to content