Close

Naši vrijedni članovi!

Dolaskom ljepšeg vremena i naši se članovi pripremaju za novu sezonu na Citadeli.

Uz podršku asistentica započeli su s pripremama za sadnju ekološkog povrća na poljoprivrednom imanju Citadela. Uz podršku posijali su rajčicu, papriku, kupus, špinat i drugo povrće za koje će se brinuti tijekom cijelog ljeta kako bi nastavili s razvijanjem poljoprivrednog gospodarstva.

Članovi udruge Zvono uključeni u radno – okupacijsku radionicu redovito brinu o povrtnjaku te o polju ljekovitog i začinskog bilja, a sada su već gotovo pravi stručnjaci u održavanju naše lavande i kadulje.

Svakodnevno nastavljaju s učenjem novih vještina te sa sudjelovanjem u cijelom procesu od sadnje do krajnjeg proizvoda.

S veseljem se uključuju u sve radne aktivnosti. Veselimo se dolasku ljepšeg vremena i pozivamo sve da nas dođu posjetiti na Citadeli. 🙂

Skip to content