Moja kućica, moja slobodica!

Nacionalna kampanja Hrvatska volontira odvija se u Hrvatskoj desetu godinu za redom. Iako se tradicionalno održava u svibnju, ove godine zbog situacije izazvane pandemijom COVID-19 premještena je na rujan. Upravo povodom ove nacionalne kampanje, 23. rujna 2020., Udruga djece i mladih s poteškoćama u razvoju “Zvono” Belišće zajedno s Lokalnim volonterskim centrom ”Zvono” organizirala je volontersku akciju pod nazivom ”Moja kućica, moja slobodica”. Prije više od godinu dana započeli smo s radom na uređenju i opremanju novih prostorija.
Svi zainteresirani volonteri pomogli su u prijenosu stvari, slaganju, uređenju, opremanju i čišćenju prostora, a u akciju su bili uključeni i članovi Zvona koji su dio programa inkluzivnog volontiranja. Također, akciji su se priključili i članovi Društvenog centra Valpovo, kao i njihovi partneri iz Udruge Revolucija.

Dragi volonteri, dobro je što ste tu, hvala vam što ste tu.