Close

Moj krov nad glavom

Udruga djece i mladih s poteškoćama u razvoju Zvono kroz projekt Moj krov nad glavom renovirala je krov sjedišta udruge kako bi se osigurali uvjeti za kvalitetan rad i zdravo okruženje za korisnike socijalnih usluga. Projekt je realiziran sredstvima dobivenim od HEP-a na natječaju „Svjetlo na zajedničkom putu“ za 2020. godinu.

Provođenjem projekta i uređenjem novog prostora udruge osigurava se adekvatan i siguran prostor za budućnost za pružanje socijalnih usluga za djecu i mlade s poteškoćama i osobama s invaliditetom. Udruga je nakon 17 godina korištenja neadekvatnog, starog i derutnog prostora te velikih ulaganja u sanaciju istog, uselila u novo sjedište udruge te su sredstva dobivena kroz ovaj natječaj omogućila sanaciju i popravak dijela krovišta.

Skip to content